Знайти довжину кола якщо його радиус 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Сергієва Руслана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

довжина кола дорівнює : С= 2пr= 2п * 4 = 8п = 8 * 3,14=25,12см