У саду росте 72 яблуні що становить 4/9 усіх дерев у саду.скільки всього дерев у саду​


Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

162

Пошаговое объяснение:

72 / 4 = 18

18 x 9 = 162

Отвечает Verner Karina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72÷4/9=72×9/4=162дерева всего