Обчисліть площу круга, діаметр якого 5м. Число п округліть до сотих. -


Ответы на вопрос

Отвечает Магас Андрій.

Пошаговое объяснение:

S=n×R^2

R=D:2=5:2=2,5 м

n=3,14

S=3,14×2,5^2=3,14×6,25=19,625 м^2

Отвечает Цаллагова Сабина.

A= nr^2

A=(2.5^2)*3

A=18.75