Знайти площу круга якщо довжина його кола 78,5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кобыжча Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

l=2пr; r=l/2п=78,5/2*3,14=12,5 см

S=пr²=3,14*12,5²=490,625 см²