4. Розв'яжи задачу діями з коротким поясненням. Чотири школярки за дві години пошили 16 гольників.

Скільки змо- жуть пошити гольників дві школярки за чотири години спільної роботи, якщо продуктивність праці у них однакова? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

16:2=8(г)

8*4=32 ...............

Отвечает Высоцкая Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16÷2=8г 4 школярки за годину

8:4=2г 1школярка за годину

2×4=8г 1 школярка за 4 години

8×2=16г пошиють 2 школярки за 4 години