У 6-Б класі навчаються 32 учні, з них 10 учнів відвідують спортивні секції. Скільки відсотків

спортсменів у 6-Б класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Максим.

Спортивні секції відвідують 10 : 32 • 100% = 31,25% учнів.

Отвечает Федоров Кирилл.

робимо пропорцію.
32 рівняємо до ста відсотків, а кількість спортсменів - до х%
отримуємо :
32 = 100%
10 = х%
звідси х = (100*10)/32
х = 1000/32, х = 31.25(%)