4/5 усього корму, що дають карликовій мавпі в зоопарку, становить сік дерев. Скільки соку дерев

потрібно мавпі на тиждень за добової норми харчування 40 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ответ: 224 грамма

Суточная норма - 40г.

40г * (4/5) = (40 * 4) / 5 = 160 / 5 = 32г.

Ей дают 32 г сока деревьев в день.

32 * 7 = 224г - на неделю