Діаметр кола дорівнює 3,2 дм. Знайди радіус кола. Бистро нужно пожалкста


Ответы на вопрос

Отвечает Азнагулов Данияр.

Ответ:

Радиус=диаметр/2=3,2/2=1,6дм

Отвечает Мирный Дмитрий.

Ответ:

радіус кола дорівнює половині діаметра, тож r=d÷2=3,2 дм ÷ 2 = 1,6 дм =16 см