5. Знайти кутовий коефіцієнт дотичноï до графіка функції f(x)=1+sinx, у точці Х0= п/6​


Ответы на вопрос

Отвечает Струтинський Дєня.

Ответ:

\sqrt{3}/2

Пошаговое объяснение:

f(x)=1+sinx

f'(x) = cosx

f(п/6)=sqrt(3)/2

Треба просто знайти похідну і підставити х в цю похідну