Візок масою 30 кг, що рухається зі швидкістю 1 мс наздоганяє інший візок масою 20 кг, що рухається

зі швидкістю 0,5 м/с. Візки зчіпиляються. Чому дорівнює швидкість візків після зчеплення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратова Вика.

Ответ:

v=\frac{30*1+20*0,5}{30+20}=0.8 м/c

м/с - метр за секунду.

Пошаговое объяснение:

Для початку потрібно знайти імпульси для визначення напрямку швидкості візків.

m_{1}v_{1}=30*1 = 30 кг*м/c

m_{2}v_{2}=20*0,5 = 10 кг*м/c

Закон збереження імпульсу

v_{x}= \frac{m_{2}v_{2}+m_{2}v_{2}}{m_{1}+m_{2}}

Підставляємо числа у формулу:

v=\frac{30*1+20*0,5}{30+20}=0.8

Відповідь: v= 0.8 м/c.