5. Виконай завдання. Сторони прямокутника дорівнюють 10 см і 8 см. Знайди сторону ква- драта,

периметр якого дорівнює периметру цього прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Омархали Назым.

Формула периметра прямокутника P = 2(a + b) де a і b — сторони прямокутника.

P = 2(10 + 8) = 36 см — периметр прямокутника.

З умови задачі відомо, що периметр прямокутника дорівнює периметру квадрата. Периметр квадрата знаходиться за формулою S = 4a, звідси сторона квадрата дорівнює a = S/4

a = 36 / 4 = 9 см — сторона квадрата.

Відповідь: сторона квадрата дорівнює 9 см