У зеленому господарстві виростили 20 000 квітів. півоній - 4515, айстр - у 2 рази більше, ніж

півоній, а решта були троянди. Скільки троянд виростили в зеленому господарстві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Джиг Маргарита.

Ответ:

6 455

Пошаговое объяснение:

Півоній - 4 515 шт

Айстри - ? , у 2 рази більше за півоній

Троянди - ? шт ,решта

Всього виростили  - 20 000  квітів

1) 4515 * 2 = 9 030 шт. айстр було вирощено

2) 4515 + 9030 = 13 545 шт. півоній і айстр разом

3) 20 000 - 13 545 = 6 455 шт.троянд було вирощено

Відповідь : у господарстві виростили 6 455 троянд

Отвечает Тян Марина.

Відповідь:

Айстр =4515*2 =9030

Троянд =20000-9030-4515=20000-13545=6455(тобто від усьої кількості квітів відняти число Айстр та півоній, а решта і будуть троянди )

Тобто троянд було 6455