Робітникові треба було виготовити 64 деталі за два дні. Першого дня він виготовив 48 деталей.

Скільки відсотків цього завдання треба виготовити робітнику другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

за второй день рабочий изготовит 25% деталей

Пошаговое объяснение:

1). 64-48=16(деталей) изготовит рабочий во 2-й день

2). 64 - 100%

16 - х%

x =  \frac{16 \times 100}{64}  \\ x = 25