Срочно. Знайдіть об'ем та площу поверхні куба, ребро якого дорівнює 10 см​.пожалуйста помоготе


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'ем куба дорівнює: V= a^3= 10^3= 1000 см3

Площа однієї грані куба: S = а² = 10² = 100 см², а так як у куба 6 граней, то площа поверхні куба дорівнює: S = 6а² = 6 * 100 = 600 см²