Довжина кола дорівнює7,85дм знайди радіус кола


Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

Відповідь:

L=2π*r=7,85дм

π=3,14

r=L/2π=7,85/2*3,14=1,25дм

Покрокове пояснення: