На автомобіЛь навантажили 6ящиків зі сливами й 24ящиків з яблуками яблуками загальна масою 240кг

скильки було слив та яблук окремо якщо маса всіх ящиків однокова

Ответы на вопрос

Отвечает Гаухар Раяна.

Відповідь:

всього ящиків 6+24=30

маса 1 ящика=240/30=8кг

маса  ящиків зі сливами=8*6=48кг

маса  ящиків з яблуками=8*24=192кг

Покрокове пояснення: