Периметр прямокутника довжина якого 12 см дорівнює периметру квадрата зі стороною 9см.Знайди ширину

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

Длина (а1)=12 см

Сторона (а2)=9 см

(Р1)=(Р2)=Р

Найти : (b1)

Решение :

Р=2(а1+b1)

P=2×12+2×b1=24+2×b1

P=4×(a2)=4×9=36

24+2×b1=36

2×b1=36-24

2×b1=12

b1=6 cм

Ответ : 6 см