За кілька однакових блокнотів заплатили 27 грн.Скільки заплатять за такі самі блокноти , якщо їх

буде в двічі меньше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

27:2=13,5 (грн)

Пошаговое объяснение:

потрібно поділити на 2 тому, що в двічі менше

Отвечает Залата Арина.

за декілька блокнотів заплатили 27 грн, за вдвічі менше блокнотів заплатили 13.5 гривень.

пояснюю : нехай кількість блокнотів - х. вони коштують 27 грн.
вдвічі менше (х/2) коштує вдвічі менше від 27 (27/2)

отримуємо х/2 = 27/2.
27 ділимо на 2 = 13.5
отже х/2 = 13.5, або 13гривень 50копійок

(не вмію пояснити...)