Обчисліть діаметр кола, площа якого дорівнюе: 900π m2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.

Ответ: 60м

Пошаговое объяснение:

Площа кола дорівнює: S = πR² звідси знайдемо радіус

R²= S/π = 900π/π= 900

√R=√900= 30м

Діаметр дорівнює: D= 2R= 2*30= 60 м