Юрко і Юля одночасно вийшли зі своїх будинків назустріч одне одному . Юрко рухався зі швидкістю

50м/хв і пройшов до зустрічі 300 м . Яку відстань до зустрічі пройшла Юля , якщо вона рухалась зі швидкістю 60м/хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадеев Идэль.

Ответ:

1)300/50=6(хв) рухався Юрко

2)6*60=360(м)

Відповідь:360 метрів пройшла Юля