Побудуйте коло з радіусом 3,5 см. Проведіть відрізки OK-радіус кола, AT-діаметр кола. Обчісліть

діаметр, довжину кола та площу круга

Ответы на вопрос

Отвечает Бортников Вадим.
Береш циркуль і голкою на 0см на лінійці потім тим кінцем де малює циркуль на 3,5 см, побудував коло, там де ти поставив точку голкою то центр і від центра до края круга малюєш відрізок 3 і 5 це радіус, ставиш букви О і К, О на центр К на кінець відрізка ( радіуса ), далі проведи лінію через центр кола від краю до краю, це діаметр. Далі щоб знайти діаметр треба: р+р= 3,5 + 3,5 = 7 см.