Подайте мішане число 6 19/36 у вигляді неправильного дробу.


Ответы на вопрос

Отвечает Морзалёва Ксения.

Ответ:

6 \frac{19}{36}  =  \frac{6 \times 36 + 19}{36}  =  \frac{235}{36}

Отвечает Самохвалов Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

щоб подати мішаний дріб у вигляді неправильного дробу треба цілу частину помножити на знаменник і додати чисельник. Результат записати в чисельник а знаменник залишити той самий що був

6*36+19=235 отримаємо дріб 235/36