Люди! допоможіть 3 клас: У 5 відрах - 40 кг помідорів, порівну в кожному. Скільки кілограмів

огірків у 10 однакових ящиках, якщо в одному ящику огірків на 2 кг більше, ніж помідорів у відрі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уринбаева Макпал.

Відповідь:

100 кг

Покрокове пояснення:

Розв'язання:

1. 40:5=8 (кг) - помідорів в 1 відрі

2. 8+2=10 (кг) - огірків в 1 ящику

3. 10*10=100 (кг) - огірків в 10 однакових ящиках

Отвечает Лихтин Данил.

Ответ:

Розв'язання:

1. 40:5=8 (кг) - помідорів в 1 відрі

2. 8+2=10 (кг) - огірків в 1 ящику

3. 10*10=100 (кг) - огірків в 10 однакових ящиках

Пошаговое объяснение: