За 5 днів 2 столяри виготовили 160 стільців. скільки стільців виготовив 1 столяр за 7 днів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Громцева Ксения.

Ответ:

112

Пошаговое объяснение:

160 : 2 = 80
80 : 5 = 16

16 * 7 = 112

Отвечает Кумисбек Магжан.

Ответ:

112 стільців виготовив 1 столяр за 7 днів

Пошаговое объяснение:

5 дн. - 2 стол. - 160 ст.

↓5 дн. - 1 стол. - 160:2= 80 ст.↓

↓7 дн. - 1 стол. - х ст.↓

5 : 7 = 80 : х

х = 7*80:5 = 112 (ст.)