Діти закип'ятили самовар і 7 разів сідали пити чай, причому кожного разу випивали половину наявної

в ньому води. Виявилося, що після цього залишилась усього склянка води. Скільки води було в самоварі перед чаюванням? тільки дії​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

128стаканов

Пошаговое объяснение:

7раз 1ст,так як 1стакан лишився,а це половина води,що лишилася в самоварі; 6раз 1*2=2стакана;5раз2*2=4стакана;4раз 4*2=8 стаканів;3раз 8*2=16 стаканів, 2раз 16*2=32 стакана, 1 раз 32*2=64стаканів. Цілий самовар64*2=128стаканів.: