Перетворіть мішане число у неправильний дріб 3(цілих) 1/5; 7(цілих) 2/8; 3(цілих) 4/10; 1(ціла)

3/12​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 1/5= 16/5

7 2/8= 58/8

3 4/10= 34/10

1 3/12= 15/12