Розв'яжи задачу з трьома запитаннями. щоб приготувати склянку апельсиновОГО фрешу, потрібно з

плоди, а грейпфрутово го - 2 плоди. Скільки цитрусових потрібно, щоб приготувати 4 склянки апельсинового та 3 склянки грейпфрутового фрешу? Яких цитрусових потрібно більше? На скільки більше? У скільки разів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Відповідь:

5 потрібно

18 потрібно

апельсинових потрібно більше в 2 рази

Покрокове пояснення:

3+2=5

3*4=12   2*3=6

6+12=18