З однієї нірки одночасно вибігли дві мишки. Швидкість однієї мишки становить 200м/хв,а

іншої-150м/хв.Яка відстань буде між мишками через 5 хв? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Ксюша.

Ответ:

Відповідь: 1км 750 метрів

Пошаговое объяснение:

1) 200+150=350(м/хв) відстань, яку мишки долають за 1хв разом.

2) 350*5=1750(м) буде відстань між мишками через 5 хв руху.

Відповідь: 1км 750 метрів