Відрізок на карті завдожки 8см відповідає 4км на місцевості. Зпайдіть довжину відрізка на карті, що

зоображує відстань 20 км на місцевості.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

1.4000:8=500км-масштаб

2.500*20=10000(км)

Ответ:10000км

Отвечает Панченко Виолетта.

Ответ:

40см

Пошаговое объяснение:

8см: 4км         (8см:400 000см        отже масштаб   1:50 000) ?     : 20км (8*20)/4=40см.