Яким має бути значення p, щоб сума 21 + (−10) + 7 + (−6) + p дорівнювала 10?


Ответы на вопрос

Отвечает Евтух Гриша.

Ответ:

-2

Пошаговое объяснение:

21-10+7-6+p=10

11+7-6+p=10

18-6+p=10

12+p=10

p=10-12

p=-2

Отвечает Пика Вова.

Ответ:

21 + (−10) + 7 + (−6) + p=10

21-10+7-6+р=10

12+р=10

р=10-12

р=-2

Пошаговое объяснение: