Діма йде по ескалатору, що їде вниз, довжиною 120 сходинок. Повз лампу ескалатор проїжджає 15

сходинок за хвилину. Швидкість Діми – 9 сходинок на хвилину. За який час Діма спуститься по ескалатору?

Ответы на вопрос

Отвечает Корженко Саша.

Ответ:

Вся швидкість 15+9=24

120/24=5 - час за який Діма спуститься по ескалатору.

Не впевнений що це правильно.

Пошаговое объяснение: