Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 3:7


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Відповідь:

27° та 63°

Покрокове пояснення:

Нехай коефіцієнт пропорційності - x, тоді перший гострий кут буде дорівнювати 3x, а другий - 7x.

Користуюючись теоремою про суму гострих кутів прямокутного трикутника( 90° ), складаємо рівняння:

3x + 7x = 90°

10x = 90°

x = 9°

Звідки перший кут = 3x = 3 * 9° = 27°,

а другий = 7x = 7 * 9° = 63°.

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3x+7x=90°

10x=90°

х=9

3 * 9=27° один кут

7 * 9 = 63° другий кут