Сума трьох чисел дорівнює 721. Знайди кожне з них, якщо сума першого і другого дорівнює 396, а

другого та третього 505. Допоможіть розв'язати

Ответы на вопрос

Отвечает Барса Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

721 - 396= 325 третє число

505 - 325 = 180 друге число

396 - 180 = 216 перше число