Задача Розв'язати рівнянням. Сума трьох чисел 721.Знайди кожне з них,якщо сума 1 і 2 дорівнює

396,а 2 і 3- 505.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцева Вероничка.

Ответ:

Перше число дорівнює 166, друге дорівнює 230, а третє дорівнює 325.

Пошаговое объяснение:

знаходимо третє число, позначимо його (х) з індексом три:

х=721-396

х=325.

знаходимо друге число, позначимо його (х) з індексом два:

х=505-325

х=230

знаходимо перше число, позначимо його (х) з індексом один;

х=396-230

х=166.