Зовнішній кут ріднобедреного трикутника 150⁰ . Обчисліть усі його кути внутрішні кути . Розгляньте

усі випадки

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Владислав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

якщо кут знаходиться при основі то маємо

180-150=30° внутрішній кут трикутника при основі

у рівнобедреного трикутника кути при основі рівні 30° 30° знайдемо 3 кут 180-30-30=120°

Якщо кут не при основі то

180-150=30° внутрішній кут

(180-30):2=75° кути при основі