Виконайте дію: −22 − (−10,5). Виберіть одну відповідь: 11,5 −32,5 −11,5 32,5


Ответы на вопрос

Отвечает Kozlova Rita.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-22 - (-10,5) = -22 + 10,5 = -11,5

Отвечает DELETED.

Ответ: - 11,5

Пошаговое объяснение:

−22 − (−10,5) = - 22 + 10,5 = - 11,5