Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами −21 та 33? СРОЧНООООООООООООО


Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Между числами: -21 и 33 расположено 52 целых числа.

От : -20 до 32

(33 - (-21)) - 2 = 54 - 2 = 52