Допоможіть будь ласка!❤️ Знайти найбільше і найменше значення функції y = f(x) на вказаному

проміжку. y(x) = 2x³ + 3x² - 12x + 1; [0; 3].​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение

y'(x)=6x^2+6x-12

y'=0

x^2+x-2=0

x1=-2

x2=1

y(0)=1

y(1)=2+3-12+1=-6 minimum

y(3)=54+27-36+1=46 maximum