1. Дві сторони трикутника дорівнюють 2/3 см і 4 см, а кут між ними дорівнює 60°. Знайдіть третю

сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бундаш Олег.

Ответ:

2/3×корень31 (см)

Пошаговое объяснение:

a=2/3 cм

b=4 cм

<С=60 градусов

По теореме косинусов :

с=корень (а^2+b^2-2ab×cos<C)=

=корень ((2/3)^2+4^2-2×2/3×4×1/2)=

корень (4/9+16-8/3)=

=корень(16 4/9-8/3)=корень(16 4/9-2 2/3)=

=корень (13 7/9)=корень (124/9)=

=корень ((4×31)/9)=2/3×корень31 см