бібліотека отримала 12 словників і 16 енциклопедій за однаковою ціною. Вартість усіх енциклопедій

на 12000 тисяч грн більша ніж словників. Скільки грн заплатили за словники та енциклопедії окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Титков Тимофей.

Ответ:

Відповідь: 36тисяч грн та 48 тисяч грн

Пошаговое объяснение:

1) 16-12=4 на стільки більше отримали словників

2) 12000/4=3000(грн) коштує 1 енциклопедія або словник.

3) 3000*12=36000 (грн) вартість словників.

4) 3000*16=48000 (грн) вартість енциклопедій.

Відповідь: 36тисяч грн та 48 тисяч грн