Відрізок АВ= 74см. На ньому позначили точки М та Р так, що АМ=46см, а ВР=49см. Знайти довжину

відрізка МР. ПОМОГИТЕ СРОЧНО У МЕНЯ КР.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканов Макар.

Ответ:

МР = 21 см

Пошаговое объяснение:

А                                  Р            М                                 В

АВ = 74 см   АМ = 46 см     ВР = 49 см

АМ + ВР = 46 + 49 = 95 см

МР = (АМ + ВР) - АВ = (46 + 49) - 74 = 95 - 74 = 21 см

Подробное решение:

АР = АВ - ВР = 74 - 49 = 25 см

ВМ = АВ - АМ = 74 - 46 = 28 см

РМ = АВ - (АР + ВМ) = 74 - (25 + 28) = 74 - 53 = 21 см