Відомо, що лише приблизно 2% всіх жителів планети мають від народження руде волосся. У одному з

містечок 32 його жителів е рудоволосими. Скільки всього жителів приблизно в цьому містечку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Степашко Віка.

Ответ:

1600 жителей

Пошаговое объяснение:

2%=0,02

32÷0,02=1600 жителей

Отвечает Крутик Лиза.

Ответ:

1600 жителей

Пошаговое объяснение:

найдем 1 %:

32/2 = 16

умножим на 100%:

16 * 100 = 1600

ответ: 1600 жителей