Шпак пролетів 320км, а лебідь -на 310км більше. Шпак летів зі швидкістю 80км/год, а лебідь - зі

швидкістю 90км/год. Який птах летів довше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

лебідь летів на 3 години довше.

Пошаговое объяснение:

320+310=630 (км/год) пролетів лебедь

320÷80=4 години летів шпак

630÷90=7 годин летів лебідь

7-4=3 години.