На обід Пончик з’їв 42 вареники, з яких 4/7 вареники із сиром, 2/7 — вареники з картоплею, а решту

— вареники з вишнями. Скільки вареників з вишнями з’їв Пончик?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Покрокове пояснення:

Даний:

Всього - 42 вареники

З сиром - 4/7 від усіх вареників

З картоплею - 2/7 від усіх вареників

З вишнею - ? шт.

Знайти:

Скільки з вишнею - ? шт.

Рішення:

1) 42 : 7 · 4 = 24 (вар.) - З сиром

2) 42 : 7 · 2 = 12 (вар.) - З картоплею

3) 42 - (24 + 12) = 6 (вар.) - З вишнею

Відповідь:

6 вареників