Ціна захисного шолома - 356 грн, що становить 2/9 ціни роликових ковзанів. Яка вартість роликових

кованів і шолома?

Ответы на вопрос

Отвечает Халитова Алсу.

Ответ:

1958

Пошаговое объяснение:

356 : 2/9 = 1602 (ціна ковзанів)
356 + 1602 = 1958 (ціна ковзанів і шолома)

Отвечает Довбнич Вова.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 356:2*9= 1602 (грн) ціна роликових ковзанів

356 грн - ціна шолома