в) Довжина прямокутника 40 см, а його периметр 100 см. Знайди сторони квадрата, у якого площа

дорівнює площі прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

100-(40*2)=20

20:2=10

40*10=400

400:4=100см(одна сторона квадрата)

100*4=400(всі сторони квадрата)