Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислення: 1) 0,571 + (2,87 + 1,429); 2) 7,335 +

3,896 + 1,104; 3) 15,2 + 3,71 + 7,8 + 4,29.

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

0,571+1,429=2+2,87=4,87

3,896+1,104=5+7,335=12,335

15,2+7,8=23+(3,71+4,29)=23+8=31

Вот