видiлiть цiлу i дробову частини числа i запишить дане число у виглядi десяткового дробу;1) 27/10

2)218/100 3)3654/1000 4) 4752/100 5) 702/100 6) 2 859 343/ 10 000

Ответы на вопрос

Отвечает Шерфединов Рустем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 27/10=2 7/10=2,7

2)218/100=2 18/100=2,18

3)3654/1000=3 654/1000=3,654

4) 4752/100 =47 52/100= 47,52

5) 702/100=7 2/100= 7,02

6) 2 859 343/ 10 000=2 859 343/10000=285,9343