- Розв'яжи задачу, за можливості двома способами. Комар і метелик сиділи на кущі. Побачивши сороку,

вони одночасно полетіли в проти- лежні боки. Швидкість руху комара ста- новила 53 м/хв, аметелика 200 м/хв. Знайди відстань між комахами за 5 хв піс- ля початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Антон.

Ответ:

Перший спосіб
1)  53 + 200 = 253 (м) — на стільки віддаляються комар і метелик один від одного щохвилини;

2)  253 * 5 = 1265 (м) — відстань між комахами через 5 хвилин;

3)  1265 + 3 = 1268 (м).

Відповідь: відстань між комахами 1268 м.

Другого спосібу я не бачу
Вибачайте

Пошаговое объяснение: