1) На першій садовій ділянці росте 36 яблунь, а на другій 32. Усього із цих ділянок зібрали 5 т 780

кг яблук. Скільки кілограмів яблук зібрали з кож ної ділянки, якщо з кожного дерева збирали однакову масу плодів? б. (м.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего на делянках растет 36+32=68 яблонь

С них собрали всего 5780 кг яблок. Тогда с одной яблони собирали 5780/68 = 85 кг яблок.

С 36 яблонь собрали 85*36 = 3060 кг

С 32 яблонь собрали 85*32 = 2720 кг.